logo
Dr. Özge Aydın

Adres: Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:25 P.K. 06560 Söğütözü - Yenimahalle - Ankara
Tel: 0312 219 18 81 - 0312 219 18 82
GSM: 0535 018 14 12
Email: info@drozge.com


Ameliyatsız Burun Estetiği Ankara

Ameliyatsız burun estetiği Ankara son zamanlarda en çok dikkat edilen ve merak edilen operasyonlardan biri olarak bilinmektedir. Ameliyatsız olması burun estetiğini sizlere daha kolay bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Son zamanlarda sosyal medya ağırlıklı olmak üzere sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Operasyon demenin ötesinde aslında çok rahat bir uygulama olarak bilinmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Ameliyatsız burun estetiği Ankara konusunda son zamanların önemli konularından biri olarak karşımıza karşımıza çıkmaktadır. Baş ağrısı, boğaz ağrısı, horlama gibi sorunların giderilmesi önemli katkıları bulunan bir işlemdir. İsterseniz estetik amaçlı olarak da uyguluyorsunuz. Gerçekten önemli bir operasyon. Bu sayede kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirmiş olduğunu görüyoruz. Ameliyatsız burun estetiği olarak adlandırılan bu işlemde dikiş ipleri sayesinde burun ucu sıkılıyor ve bunu farklı dolgu maddeleri ile dolduruluyor. Böylece çok kolay bir şekilde istenilen sonuçların alınabilmesi de sağlanmış oluyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız burun estetiği adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir operasyon yapılmaz. Çok basit bir işlemdir. Burada özel dikiş ipliği ile burun öncelikli olarak askıya alınır. Sonrasında çeşitli dolgu maddeleri sayesinde burunda istenilen hacmin kazanması sağlanır. Tabii ki burada önemli olan sizlerin nasıl bir programa sahip olmak istediğinizdir. Burun estetiği yapılacağı zaman öncelikli olarak bilgisayar ortamında bu estetik işlemi sonrasında nasıl bir sonuç alınacağınızı görmek gerekir. Bu yüzden de uzmanlar tarafından verilecek olan bilgileri çok dikkatli bir şekilde dinlemek ve bu konuda tam anlamıyla bilgi sahibi olmak önemlidir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Kimler Yaptırabilir?

Ameliyatsız burun estetiği genel anlamda kolay bir operasyon olduğu için herkesin yaptırabileceği bir operasyondur. Aslında operasyon kelimesini söylediğimiz zaman biraz gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Oysa ki uzmanı tarafından yapıldıktan sonra dolgu maddelerinin de doğru olması ile birlikte kolaylıkla gerçekleştirilen bir operasyondur. Çok kısa bir sürede sizler de bu operasyonu yaptırabilirsiniz. Elbette genel anlamda 18 yaş altındakilerin tam olarak kemiklerinin ve yapılarının oturması adına çok tavsiye edilmez. Ancak sağlık durumu söz konusuysa bu durumda 18 yaş altındakilerin de çok rahatlıkla yaptırabileceği bir operasyon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Yan Etkisi Var Mı?

Ameliyatsız burun estetiği işleminde herhangi bir yan etki görmezseniz. Sadece zaman zaman kızarıklıklar oluşabilir. Bu da dolgu yapılmasından kaynaklıdır. Ancak bu kızarıklık için de çok kısa süre içerisinde geçer. Zaten makyajla kapanabilir niteliktedir. Bu anlamda da herhangi bir sıkıntı olmadan çok rahat bir şekilde sonuç alınabilmektedir. Yine de az önce de söylediğimiz gibi kesinlikle uzman estetisyen tarafından yönetilmesi büyük bir önem arz etmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Ameliyatsız burun estetiği çok kısa süren bir işlemdir. Bu işlem 5 dakika gibi kısa bir sürede bitmektedir. Elbette ki ilk olarak işleme başlamadan önce gerekli anestezi kremi sürmesi ve bekleme süresi birlikte 15-20 dakika içerisinde işlem bitmiş olur. Günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. İlk birkaç gün için ağır sportif aktivitelerden kaçınmanız tavsiye edilmektedir. Dolgu maddesinden kaynaklı olarak bu durum söz konusudur.

Ameliyatsız Burun Estetiği Narkoz Altında Mı Yapılır?

Ameliyatsız burun estetiği narkoz altında yapılan bir işlem değildir. Zaten genel anlamda çok zorlu bir operasyon süreci sizler adınıza olmayacaktır. Bu işlemlerle ilgili daha detaylı bilgiler almak için uzmanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara'da her türlü konuda sizlere estetik işlemleri ile ilgili olarak gerekli bilgileri aktarıyoruz. Bu anlamda sizler de istediğiniz zaman bizlere ulaşarak daha net bir biçimde bilgiler alabilirsiniz.

Son Bilgi Yazıları