logo

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi Ankara komplike bir çalışma olarak sizlere sunuluyor. Kırışıklık tedavisi konusunda plazma teknolojisi son zamanlarda çok kullanıyor. Tabii ki insanın aklında bazı soru işaretleri var. Bu teknoloji nedir? Nasıl kullanılır? Bu yazımızda sizlere bu konuda daha ayrıntılı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız. Gerek basında gerekse sosyal medyada bu kadar ön plana çıkan hizmetler nasıl veriliyor? Bu konuları ayrıntılı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi Ankara bölgesinde çok fazla tercih edilen bir sistem. Aslında insanların belirli bir yaştan sonra elbette ki özellikle yüzde ve göz çevresinde çok fazla kırışıklıkları karşımıza çıkabilmektedir. Aslında vücutta bulunan bazı asitlerin eksiğinden kaynaklanmaktadır. Yaşla birlikte aynı zamanda yaşadığımız ortamdaki hava kirliliği ile burada karşımıza olumsuzluklar çıkarabilmektedir. Bu durumda plazma enerjisi ameliyatsız bir şekilde istediğiniz estetik sonuca ulaşmanızı sağlamaktadır. Aslında uygulamış olduğu gibi gaz halinde bulunan su buharı, azot bulunmaktadır. Plazma enerjisi yüksek enerji ile geri dönüştürülür ve bu da problemli dokuların yok edilmesini sağlar. Aynı zamanda da ulaşım süreci de başlatılmış olur.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi için herhangi bir hazırlığa gerek bulunmaz. Doğrudan randevu almadan dahi gidebileceğiniz bir işlemdir. Öncelikli olarak uygulama yapılacak olan bölgenin temizliği sağlanır. Sonrasında da özel anestezik kremler uygulanır. Bundan sonra böyle oluşması ile birlikte 30 ile 45 dakika sonra işlem yapılmaya başlanır. Her bir göz kapağına yarım saatlik bir uygulama yapılmaktadır. Bu sayede sonuç alınması sağlanır. Elbette burada kırışıklık tedavisi için yüzde bir işlem yapılacaksa buna göre farklı bir bölgesel işlem yapılabilir. Bu yüzden de önemli olan aldığınız işlemin ne kadar süreceği tamamen uzman tarafından belirlenecektir. İlk başta kabuklu bir görünüm olabilir. Ancak 10 gün içerisinde bu kabuklu görünüm tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Kimler Yaptırabilir?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi herhangi bir yan etkisi olmadığı için istediği gibi yapılabilir. İsteyen her türlü kişi tarafından yapılabilmektedir. Gerek erkekler gerekse kadınlar rahatlıkla bu işlemi yaptırabilirler. Ayrıca az önce de söylediğimiz gibi işlemle ilgili olarak herhangi bir ön görüşme yapmanız gerekmez. En azından direkt olarak gidip yaptırabileceğimiz bir işlemdir. Bu tip konusunda uzmanlarla görüşmek ve buna göre işlem yaptırmak daha sağlıklı olacaktır.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Yan Etkisi Var Mı?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi ile ilgili herhangi bir yan etki ile karşılaşmazsınız. Sadece ilk yaptırdığımız anda bir kabuklanma olacaktır. O da birkaç gün içerisinde geçmiş olacaktır. Bunun dışında herhangi bir sıkıntı olmaz. Çok basit bir şekilde kremlerle ve fondöten gibi malzemelerle bunu kapatabilirsiniz.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi için önemi göz kapağına yapılan bir tedavi işleminde ortalama olarak bir yarım saat kadar sürmektedir. Ancak yüzde yapılacak olan tedavide veyahutta boyun kısmında yapılacak olan işlemlerdir. Süreç değişebilir. Birkaç seanslık bir işlem olabilir. Bu anlamda uzmanı ile görüşmeniz uzmanından bilgi almanız daha sağlıklı sonuçlar doğurur. Ancak günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. Yani işlerimiz gerçekleştirilir ve sizler günlük yaşamımızda geri dönebilirsiniz.

Plazma Teknolojisi Kırışıklık Tedavisi Narkoz Altında Mı Yapılır?

Plazma teknolojisi kırışıklık tedavisi narkoz altında yapılan bir işlem değildir. Lokal anestezi ile yapılır. Daha doğru tabirle aslında anestezik kremler kullanılır. Bu konuda sizler de kliniğimize gelerek istediğiniz tüm sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kliniğimiz Ankara'da hizmet vermektedir. Yıllardır bu konuda en başarılı estetik çalışmalarla sizin yanınızda olmaktadır. Uzmanlarımız da sizlere gerekli bilgileri verecektir. İşlemlerinizi daha sağlıklı şekilde tamamlayabilir ve sizlerin yanınızda olacaktır. Bu anlamda bize güvenebilirsiniz.

Son Bilgi Yazıları