logo
Dr. Özge Aydın

Adres: Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:25 P.K. 06560 Söğütözü - Yenimahalle - Ankara
Tel: 0312 219 18 81 - 0312 219 18 82
GSM: 0535 018 14 12
Email: info@drozge.com


Kalıcı Dolgu Ankara

Kalıcı dolgu Ankara işlemleri sayesinde çok kolay bir şekilde dolgu yaptırabiliyorsunuz. Herkes kendisi ile ilgili olarak çeşitli estetik kaygılar taşımaktadır. Ancak günümüz teknolojisi ve yapılan gelişmeler bu konuda bizlere yardımcı olmaktadır. Yapılacak olan estetik operasyonlar daha kolay hale gelirken aynı zamanda da çok daha hızlı bir şekilde işlemlerin yapılması da sağlanabilmektedir. Bu yüzden de insanların özellikle estetik açısından da bu teknolojileri kullandıkları bilinmektedir. Bu anlamda kalıcı dolgu da insanlar tarafından çok tercih edilen ve kolay yapılan bir estetik işlem olarak dikkat çekmektedir.

Kalıcı Dolgu Nedir?

Kalıcı dolgu Ankara ile ilgili olarak daha detaylı bir şekilde sizlere bilgiler aktarmaya gayret edeceğiz. Bu sistemler kolay bir operasyondur. Aslında operasyon denilince bile büyütülebileceğini söylemek gerekir. Genel anlamda ten altına enjekte edilen çeşitli dolgu malzemeleri sayesinde kalıcılık sağlanmaktadır. Aslında yapılan bu dolgu hyaluronik asit dolgusudur. Bu vücutta bulunan bir asittir. Vücut bu asiti zamanla azalttığı için de aslında bu kırışıklığa sebebiyet verebilmektedir. Bu işlem sizlerin çok rahatlıkla sonuç almanızı sağlamaktadır.

Kalıcı Dolgu Nasıl Yapılır?

ile ilgili olarak daha detaylı bir şekilde sizlere bilgiler aktarmaya gayret edeceğiz. Bu sistemler kolay bir operasyondur. Aslında operasyon denilince bile büyütülebileceğini söylemek gerekir. Genel anlamda ten altına enjekte edilen çeşitli dolgu malzemeleri sayesinde kalıcılık sağlanmaktadır. Aslında yapılan bu dolgu hyaluronik asit dolgusudur. Bu vücutta bulunan bir asittir. Vücut bu asiti zamanla azalttığı için de aslında bu kırışıklığa sebebiyet verebilmektedir. Bu işlem sizlerin çok rahatlıkla sonuç almanızı sağlamaktadır.

Kalıcı Dolgu Kimler Yaptırabilir?

Kalıcı dolgu işlemi genel anlamıyla aslında herkesin yaptırabileceği bir işlemdir. Bu konuda 65 yaş sonrasında asidin etkisinin biraz daha zor görülmesi açısından bir kaç seans işlemi gerekebilir. Bu işlemlerde ayrıca 18 yaşından küçük olanlar için çok tavsiye edilmemektedir. Bu konuda sağlık durumu söz konusu olduğunda sizler de uzman onayıyla bu işlemleri yaptırabilirsiniz. Elbette dolgu işlemleri sadece estetik açıdan değil sağlıksal olarak da başvurulabilecek bir yöntemdir.

Kalıcı Dolgu Yan Etkisi Var Mı?

Kalıcı dolgu işlemleri kolaylıkla yapılırken herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Bu işlemlerin yapımı sırasında zaman zaman kızarıklıklar görünmektedir. Bunlar bir fondöten ya da kapatıcı yöntemiyle rahatlıkla kapatılabilir. Kendi kendine bir kaç gün içerisinde iyileşme gerçekleşmiş olacaktır. Bu konuda sıkıntı yaşanmayacaktır.

Kalıcı Dolgu İşlemi Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Kalıcı dolgu işlemi genel anlamda 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Bazı durumlarda küçük dolgu işlemlerinde 15 dakikalık tek seanslık bir işlem de yeterli gelebilmektedir. İşlem sonrasında rahatlıkla günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Tam anlamıyla oturması işlem yapılmış olan bölgenin durumu da göz önünde bulundurularak bazen 1 ay bazen de 3 ayı bulabilmektedir. Bu konuda müdahaleyi gerçekleştiren uzman sizlere gerekli bilgileri de verecektir.

Kalıcı Dolgu Narkoz Altında Mı Yapılır?

Kalıcı dolgu işlemleri narkoz altında yapılmayacak işlemlerdir. Bu işlemler için anestezik kremler kullanılmaktadır. Bu kremler basit bir şekilde deri üstüne sürülebilmektedir. Bu anlamda rahatlıkla kullanılabilir ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu operasyon hakkında daha detaylı bilgiler almak için hemen uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Estetik uzmanlarımız Ankara'da her zaman sizlere gerekli bilgileri vermektedir. Bu konuda işlemlerin nasıl yapılacağı ya da öncesi ve sonrası hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. İşlemleriniz de çok daha rahat bir şekilde de gerçekleştirilmiş olacaktır.

Son Bilgi Yazıları