logo
Dr. Özge Aydın

Adres: Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:25 P.K. 06560 Söğütözü - Yenimahalle - Ankara
Tel: 0312 219 18 81 - 0312 219 18 82
GSM: 0535 018 14 12
Email: info@drozge.comAmeliyatsız Yüz Germe Ankara

Ameliyatsız yüz germe Ankara kolaylığı ve rahatlığıyla ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden de gereken tüm işlemler çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Estetik bir operasyon olmakla birlikte aynı zamanda da kolay bir şekilde sonuç alınabilmektedir. Uzman görüşü alındıktan sonra bu işlemlerin yapılabilmesi sağlanmaktadır. Çok basit bir operasyon olarak geçmektedir. Bunun için sizlerin de uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. En önemli noktalardan biri de yüzde yapılacak operasyonun alanıdır. Yoğun dağılma olduğu durumlarda işlem farklı süreçlere yayılabilir. Bu yüzden de dikkatli olmak gerekir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız yüz germe Ankara çokça tercih edilen bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu işlem için öncelikli olarak uzman görüşünün alınması çok büyük önem arz etmektedir. Bu kontrollerin yapılmasının ardından deri altına ameliyatlarda kullanılan ip enjekte edildiği bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzmanın onayı dahilinde yapıldığında da herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız yüz germe işlemi için öncelikli olarak uzman kontrolü gerekmektedir. Uzmanlar öncelikli olarak kontrolleri yaparken hangi bölgelere germe işlemi yapılacağına karar verilir. Bu germe işlemi için hangi bölgelere işlem yapılacağına karar verilir. Bundan sonra estetik uzmanı tarafından verilmiş olan gün ve saatte gerekli işlemin yapılması sağlanır. Öncelikli olarak germe işlemi için yüzün tüm bölgelerinin tam anlamıyla temizlenmesi sağlanır. Bundan sonra anestezik krem ile uyuşturma işlemi yapılır. Yüzde uyuşma gerçekleştikten sonra ince bir iğne yardımıyla ameliyat ipleri deri altına enjekte edilir. Bu sayede işlem tamamlanmış olur.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimler Yaptırabilir?

Ameliyatsız yüz germe işlemleri herkes tarafından yaptırılabilecek bir işlemdir. Bu işlemleri kolay bir şekilde yapılmasının yanı sıra uzmanlar bu konuda 18 yaş altını uyarmaktadır. Genel anlamda sağlıksal bir durum vuku bulduğunda 18 yaş altında da yüz germe işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Aksi durumda tavsiye edilmemektedir. 18 yaş ile 65 yaş arasında çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yan Etkisi Var Mı?

Ameliyatsız yüz germe operasyonunun herhangi bir yan etkisi görülmez. Bu anlamda rahatlıkla yapılabilecek bir işlemdir. Sadece ilk yapıldığında kızarıklıklar görülebilir. Bu 7 gün içerisinde tam anlamıyla geçmiş olacaktır. Herhangi bir sıkıntı olmadan sonuç alınabilir. Kızarıklık durumlarında ayrıca makyaj malzemeleri ve fondöten ile rahatlıkla kapatılabilir. Bunun herhangi bir olumsuz durumu da bulunmamaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Ameliyatsız yüz germe işlemi genel anlamda kısa süren bir işlemdir. Sadece işlemin öncesinde 20 dakikalık bir uyuşma süreci bulunmaktadır. Bu işlemler genel anlamda tüm süreç olarak 30 dakika ila 45 dakika arasında sürmektedir. Herhangi bir problem olmadan işlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece ilk günler için uzmanlar yoğun spor temposunun çok doğru olmadığının altını çizmektedir. Uzmanlar ayrıca çok sıcak su ile duş yapılmasının da sıkıntı olabileceği konusunda sizleri uyarmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Narkoz Altında Mı Yapılır?

Ameliyatsız yüz germe operasyonu için narkoz gerekmemektedir. Bu işlem için özel anestezik krem ile belirli bölgeye lokal anestezi yapılır. Bu anestezi için kullanılan krem ile rahatlıkla uyuşma sağlanabilir. Narkoz gerektirecek kadar büyük bir operasyon olmadığı için de çok daha kolay şekilde uyuşma sağlanabilmektedir. Bu konuda uzmanlarımız sizlere gerekli bilgileri verecektir. Estetik uzmanlarımız konusunda yıllardır sizlere gerekli bilgileri vermektedir. Ayrıca Ankara'da istediğiniz anda randevu alarak gerekli işlemleri gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz gibi sonuçları da alma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Son Bilgi Yazıları