logo


Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe

Fokuslu ultrason ile yüz germe Ankara özellikle ağrısız sistemiyle çok tercih edilmektedir. Bu gençleştirme teknolojisi, özellikle dokuların ses dalgaları sayesinde harekete geçirilmesini sağlamaktadır. Böylece sıkılaşmanın toparlaması ve cildin gençleşmesi adına özel bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği gibi cildin alt katmanlarında özel taşıyıcı görevini gören dokular mevcuttur. Bu dokulara odaklanmış olan ses dalgaları sayesinde dokular tekrar harekete geçer. Bu hareket sayesinde de ağrısız acısız bir şekilde istenen sonuç sağlanabilir.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Nedir?

Fokuslu ultrason ile yüz germe Ankara işlemleri 1 saat içerisinde ağrısız, konforlu ve çağdaş bir şekilde istediğiniz genç görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Birçok avantajı bulunmaktadır. Avantajların başında sağlıklı bağ dokusu gelmekte ve artan kolajen üretimi sayesinde sürekli hale getirebilmektedir. Aynı zamanda da cilt yapınız elastikiyeti artması sağlanmakta ve kırışıklıklar da ciddi azalma ile sonuçlanmaktadır. Cilt gençleştirme için kullanılan bu ses dalgaları işleme sayesinde kolajen üretimi tetikliyor ve lifting etkisi sağlayan bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Fokuslu ultrason ile yüz germe işlemi hakkında sizlere nasıl yapıldığı konusunda da bilgi verelim. Yüz ve boyun gençleştirme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu bölgedeki 3 milimetre ile bir buçuk milimetre arasında alt kısmına odaklanmış olan dalgalar verilir. Hedeflenen uygulama bölgelerinde kolajen üretimi artar. Burada ısı hasarları tutmaya başlar. Cilt yüzeyine uygulanmalıdır. Kesinlikle etkilenmeyecektir. Cilt altında olan ve taşıyıcı görevi gören bağ dokusu derinliğe göre kolejen yapımı konusunda uyarılarak daha güçlü bir etki ile meydana gelir. ameliyatsız bir yüz germe etkisi ile karşımıza çıkan bu sistem sayesinde hastalar da herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok rahatlıkla sonuç alma şansına sahip olabilirler.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Kimler Yaptırabilir?

Fokuslu ultrason ile yüz germe rahatlıkla uygulanabilir. Kolaylıkla yapılacak bir uygulamadır. Bu yüzden her yaşta insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir işlemdir. Cildi gençleştirmek konusunda çok rahatlıkla işlem yapılmaktadır. Tabii ki burada yine de dikkat edilmesi gereken nokta ağırlıklı olarak 30 yaşından sonra tercih edildiğidir. Çünkü bu sürece kadar zaten ancak görüldüğü durumlarda bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanabilmektedir.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Yan Etkisi Var Mı?

Fokuslu ultrason ile yüz germe işleminin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama sırasında sadece ufak bir iğne batması hissedilebilir. Bu zaten sedasyon yöntemi ile veyahutta lokal anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Çok rahatlıkla günlük aktivitelere devam edilebilmektedir. 2 saat içerisinde bazen ciltte görünen hafif kızarıklık var olabilir. Ancak tamamen geçmiş olacaktır. İşlemlerin tamamlanması da sağlanmış olacaktır.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Fokuslu ultrason ile yüz germe işlemi sonrasında hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi genel anlamda 2 saat içerisinde kızarıklık kısmı da tamamen geçmesi sağlanmaktadır. Sistem sayesinde cilt gençleştirme 3 ay sonunda çıkarılabilecek bir işlemdir. 30 dakika ile 60 dakika arasında süren süreçte çok rahatlıkla işlem uygulanabilir ve uygulama ortalama olarak 1 saat kadar sürdüğü söylenebilmektedir. Cilt gençleştirme işleminde sonuca ulaşmak isteyenler için 1 ila 3 seans arasında istedikleri sonuca ulaşılması sağlanmaktadır. Ancak genellikle tek seans yeterli gelmektedir. Kişinin kolajen etkisi de göz önüne alındığında bazen böyle bir kaç ek seans ile tekrar etmek gerekir.

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe Narkoz Altında Mı Yapılır?

Fokuslu ultrason ile yüz germe işlemi çok kolay bir işlemdir. Herhangi bir şekilde sıkıntı yaşanmaz. Kişinin de isteğine bağlı olarak lokal anestezi veya sedasyon işlemi ile gerçekleştirilebilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, seansların nasıl olacağı ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak istediğinizde sizler de uzmanlarımıza başvurabilirsiniz. Ankara'nın neresinden olursanız olun gelerek bu konuda bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlerin de işlemlerinizin nasıl gerçekleştirileceği konusunda bilgi verecek ve daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Son Bilgi Yazıları